شنبه ۱ آبان ۱۳۹۵
اینجا هستیدSkip Navigation Links : صفحه نخست : اخبار و تازه ها


[آر اس اس] [آرشیو]
انعکاس خبر دومین جایزه شرکت شایسته EBC*L و شهرت برند سوئیس در فضای وب سایت مرکزی اتحادیه اروپا انعکاس خبر دومین جایزه شرکت شایسته EBC*L و شهرت برند سوئیس در فضای وب سایت مرکزی اتحادیه اروپا
انعکاس خبر دومین جایزه شرکت شایسته EBC*L و شهرت برند سوئیس در فضای وب سایت مرکزی اتحادیه اروپا
تاریخ: ۱۳۹۵/۰۷/۲۴


حکم انتصاب دکتر فضلی پور به ریاست کمیته ملی استاندارد "ارزیابی برند" حکم انتصاب دکتر فضلی پور به ریاست کمیته ملی استاندارد "ارزیابی برند"
دکتر فضلی پور به ریاست کمیته ملی استاندارد "ارزیابی برند" ایزو 10668 منصوب شدند.
تاریخ: ۱۳۹۵/۰۷/۱۸


مجوز برگزاری مراسم جایزه زنان کارآفرین به دفتر ایران مجوز برگزاری مراسم جایزه زنان کارآفرین به دفتر ایران
مجوز برگزاری مراسم جایزه زنان کارآفرین به دفتر ایران جایزه زنان کارآفرین اتحادیه اروپا برای نخستین بار به بانوان کارآفرین ایرانی اهداء می شود.
تاریخ: ۱۳۹۵/۰۷/۱۲


مراکز خرید نقشی مهم در برندسازی شهری دارند مراکز خرید نقشی مهم در برندسازی شهری دارند
با توجه به ساختار شهر، یکی از عوامل اصلی در برندسازی شهری، برندسازی مراکز خرید می باشد. مراکز خرید بعنوان یک مکان عمومی که می تواند بیشترین رفت و آمد را ایجاد کند، در برندسازی نقش مهمی دارد
تاریخ: ۱۳۹۵/۰۶/۲۳


از پیشنهاد زیرکانه روحانی به جک استراو تا ادعای افغانستان برای زعفران ایران از پیشنهاد زیرکانه روحانی به جک استراو تا ادعای افغانستان برای زعفران ایران
دکتر عظیم فضلی پور، نماینده کلینیک برند سوییس اعلام کرد: از پیشنهاد زیرکانه روحانی به جک استراو تا ادعای افغانستان برای زعفران ایران
تاریخ: ۱۳۹۵/۰۵/۳۱


نشست خبری جایزه زنان کارآفرین اتحادیه اروپا به بانوان ایران نشست خبری جایزه زنان کارآفرین اتحادیه اروپا به بانوان ایران
به گزارش دفتر مرکزی نمایندگی EBC*L در ایران، این جایزه برای نخستین بار از سوی برنامه شایستگی مدیریت اتحادیه اروپا به زنان کارآفرین ایرانی اهداء می شود. عظیم فضلی پور نماینده اتحادیه اروپا در برنامه شایستگی مدیریت EBC*L در کشورهای فارسی زبان ضمن اعلام این خبر افزود: درپی رفع تحریم ها و توافق هسته ای ایران، برنامه شایستگی مدیریت اتحادیه اروپا EBC*L تصمیم گرفته است تا برای نخستین بار جایزه زنان کارآفرین را به بانوان ایرانی اعطاء کند.
تاریخ: ۱۳۹۵/۰۵/۲۴


پشت پرده سیاه عضویت ایران در WTO پشت پرده سیاه عضویت ایران در WTO
در گفت وگو با نماینده کلینیک برند سوئیس عنوان شد: پشت پرده سیاه عضویت ایران در WTO "اگر ایران دوستید این گفت وگو را نخوانید!" این تنها چیزی است که پس از پایان این مصاحبه به ذهنمان خطور کرد!
تاریخ: ۱۳۹۵/۰۴/۲۰


اعطای جایزه اتحادیه اروپا به زنان کارآفرین ایرانی اعطای جایزه اتحادیه اروپا به زنان کارآفرین ایرانی
برای نخستین بار در ایران اعطای جایزه اتحادیه اروپا به زنان کارآفرین ایرانی 13 آبان ماه
تاریخ: ۱۳۹۵/۰۴/۰۵


خیانت بزرگ به مثنوی مولانا خیانت بزرگ به مثنوی مولانا
خبر بسیار کوتاه و دردناک بود . ایران برای ثبت مشترک مثنوی مولانا در یونسکو با ترکیه همگام می شود . به گزارش پارسینه، ترکیه که پیش از این سابقه دزدی فرهنگی آثار ایرانی را در یونسکو در کارنامه خود دارد ، این بار درخواست ثبت مثنوی را به یونسکو ارائه داده است و ایران نیز در این مسیر با ترکیه هم راستا شده است و قرار است بصورت مشترک ، این اثر فاخر فارسی به ثبت جهانی برسد .
تاریخ: ۱۳۹۵/۰۳/۳۰


تولید بدون کارخانه براساس مدل TNC تولید بدون کارخانه براساس مدل TNC
تولید بدون کارخانه براساس مدل TNC «تولید بدون کارخانه ضرورت امروز فضای تولید ایران است.» تولید بدون کارخانه براساس مدل TNC فرآیندی است که طی سال های اخیر در فضای تولیدی و صنعتی جهان به وجود آمده است. با توجه به تعطیلی بیش از 4000 واحد تولیدی در کشور، به نظر می رسد ظهور برندهای جدید می تواند بخشی از چرخه اقتصادی کشور را به جریان اندازد.
تاریخ: ۱۳۹۵/۰۳/۲۴