پنجشنبه ۱۳ بهمن ۱۴۰۱
اینجا هستیدSkip Navigation Links : صفحه نخست : همایش آموزشی برند سازی و تبلیغات هدفمند با حضور دکتر عظیم فضلی پور در بوشهر برگزار شد
همایش آموزشی برند سازی و تبلیغات هدفمند با حضور دکتر عظیم فضلی پور در بوشهر برگزار شد همایش آموزشی برند سازی و تبلیغات هدفمند با حضور دکتر عظیم فضلی پور در بوشهر برگزار شد
مدیر تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر از برگزاری همایش آموزشی برند سازی و تبلیغات هدفمند ویژه تعاونگران و کارآفرینان در بوشهر خبر داد.

مجید پرویزی هدف از برگزاری این همایش که با حضور دکتر عظیم فضلی پور نماینده رسمی اتحادیه اروپا در ایران و مدیر کلینیک برند برپا گردید را آشنایی تعاونگران استان با نحوه ساخت برند یا نمانام برای واحدهای خود عنوان کرد و گفت: برگزاری چنین همایش هایی برای توسعه تعاونیها ضروری می باشد.

دکتر عظیم فضلی پور نیز در خصوص مقدمات ایجاد برند و همچنین قانون و مقررات لازم توضیحاتی را ارائه نمود و افزود: برندینگ بر هزینه محصول، بسته‌بندی، بازاریابی و استراتژی‌های تبلیغاتی، کانال‌های توزیع، و سایر موارد تأثیر مستقیم خواهد داشت. 

وی افزود: ایجاد نام تجاری گامی است در جهت ایجاد یک هویت و به رسمیت شناخته شدن واحد تولیدی در بازار رقایت است. 

فضلی پور خاطر نشان ساخت: نام تجاری یک‌راه مؤثر برای تسهیل رشد کسب‌وکار برای تعاونی ها می باشد و وقتی اجرای برندینگ با موفقیت همراه باشد، نام تجاری یک موقعیت استراتژیک در بازار خواهد داد، و درنهایت منجر به سود افزایش خواهد شد و آن ناشی از هجوم مشتریان جدید، و ادامه حمایت از سوی مشتریان کنونی خواهد بود.

در این آیین هر کدام از مدیران تعاونی ها به صورت جداگانه سوالاتی را در مورد ایجاد نام تجاری و همچنین راهکارهای تبلیغات هدفمند و موثر مطرح کردند که به تمام سئوالات پاسخ داده شد


روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر

با عضويت در کانال تلگرامي  EBC*L با آدرس https://telegram.me/Ebcl_Iran مي‌توانید از آخرين اخبار مربوط به EBC*L و دکتر عظیم فضلی پور استفاده نمایید.  

صفحه اصلی

اخبار و تازه ها

تماس با ما

عضویت رایگان در خبرنامه
Share
تاریخ: ۱۳۹۴/۱۰/۳۰
http://boushehr.mcls.gov.ir/
نظرات: