چهارشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۱
اینجا هستیدSkip Navigation Links : صفحه نخست : آغاز فعالیت رسمی EBC*L در ایران
آغاز فعالیت رسمی EBC*L در ایران آغاز فعالیت رسمی EBC*L در ایران


با امضای سند نمایندگی برنامه مدیریت شایستگی اتحادیه اروپا توسط دکتر عظیم فضلی پور، EBC*L به صورت رسمی فعالیت خود را در ایران آغاز نمود.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل EBC*L ، پس از مدت ها تلاش، اتحادیه اروپا موافقت خود را با ایجاد دفتر نمایندگی در ایران اعلام نمود و قرارداد اعطای نمایندگی در دفتر مرکزی وین – اتریش فیمابین ویکتور میهالیچ رییس EBC*L و دکتر عظیم فضلی پور به امضا رسید.

براساس مجوز نمایندگی EBC*L از این پس دوره های آموزشی و آزمون بین المللی مدیریت شایستگی اتحادیه اروپا در تمامی سطوح در ایران برگزار خواهد شد. طی موافقت انجام شده با دفتر مرکزی اتحادیه اروپا، کلیه سطوح به زبان فارسی ترجمه شده و دوره های آموزشی و آزمون به زبان فارسی برگزار خواهد شد.

دوره شایستگی مدیریت اتحادیه اروپا  EBC*L جدیدترین و در عین حال کامل ترین روش مدیریت شایستگی در جهان است که از سوی کمیسیون آموزش، صنعت و کارآفرینی اتحادیه اروپا طراحی و تدوین شده است و در بیش از 30 کشور جهان دارای دفاتر نمایندگی است.

این دوره در سه سطح مختلف و با سرفصل های آموزشی گوناگون عرضه می شود. در حال حاضر EBC*L معتبرترین مدرک مدیریتی در سطح جهان است.


Share
تاریخ: ۱۳۹۰/۰۲/۱۵
نظرات: