چهارشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۱
اینجا هستیدSkip Navigation Links : صفحه نخست : برنامه زنده جزیره مهربانی با حضور دکتر عظیم فضلی پور جمعه 2 تیرماه شبکه پنج سیما
برنامه زنده جزیره مهربانی با حضور دکتر عظیم فضلی پور جمعه 2 تیرماه شبکه پنج سیما برنامه زنده جزیره مهربانی با حضور دکتر عظیم فضلی پور جمعه 2 تیرماه شبکه پنج سیما

به گزارش روابط عمومی EBC*L برنامه جزیره مهربانی با حضور دکتر عظیم فضلی پور در بامداد شنبه 3 تیر به صورت زنده از شبکه پنج سیما و در جزیره¬ی زیبای کیش با موضوع کارآفرینی به روی آنتن صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران رفت.
دکتر عظیم فضلی پور در ابتدا به برندسازی شهری جزیره کیش پرداخت و با توجه به موضوع برنامه به پنج اصل کارآفرینی اشاره کردند.
1. ایده 
2. زمان
3. تیم تخصصی 
4. مدل تجارت
5.برآورد هزینه
و البته از همه مهمتر به درک موقعیت در زمان قدم گذاشتن بر پله شروع هر حرکتی اشاره کردند.
در ادامه رئیس کمیته ملی استاندارد ارزش گذاری برند به پتانسیل جوانان در ایران و به سوء مدیریت کشور در زمینه کارآفرینی و در حمایت کمپین پوشاک ایرانی اشاره به قانون 1701 انگلستان پرداخت و به بحث حمایت از تولید ایرانی و برند ملی پرداخت.
وی با اشاره به تغییر ذائقه مردم به کالای خارجی گفت: وقتی که ما در مردم تغییر ذائقه را می¬بینیم دیگر نباید انتظار از تولید ملی و امنیت شغلی را داشته باشیم.
این استاد دانشگاه در ادامه گفتگو به پاسخ مجری نسبت به اخلاق مداری در جامعه ادامه داد: که رسالت اخلاق و بخشش می¬تواند از سازمان صدا و سیما در این ماه مبارک رمضان شروع شود.
جهت ملاحظه خبر به آپارات و دیگر شبکه های مجازی مراجعه نمائید.               Share
تاریخ: ۱۳۹۶/۰۴/۰۳
نظرات: