پنجشنبه ۱۳ بهمن ۱۴۰۱
اینجا هستیدSkip Navigation Links : صفحه نخست : برگزاری نخستین نشست کمیته ملی استاندارد ارزیابی برند
برگزاری نخستین نشست کمیته ملی استاندارد ارزیابی برند برگزاری نخستین نشست کمیته ملی استاندارد ارزیابی برندنخستین نشست کمیته ملی استاندارد ارزیابی برند ایزو 10668 با حضور اعضای این کمیته برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی کمیته، در این نشست که با حضور رئیس، دبیر، نماینده سازمان ملی استاندارد و اعضای کمیته ملی برگزار شد، موضوع بررسی پیش نویس استاندارد 10668 ارزش گذاری برند در دستور کار قرار گرفت.

دکتر عظیم فضلی پور رئیس کمیته ملی استاندارد ارزش گذاری برند که ریاست جلسه را بر عهده داشت ضمن تبیین اهمیت موضوع ارزش گذاری برند خاطر نشان ساخت: با توجه به اینکه ایران عضو ناظر کمیته جهانی است، تلاش می کنیم با ارائه پیشنهادات سازنده و منطبق با شرایط کشور، سطح ایران را به عضویت فعال ارتقا بخشیم و راهکارهای سازنده ای را به سازمان جهانی ارائه دهیم.

وی افزود: مسأله برند چند سالی است که در کشور مطرح شده است و متأسفانه با سیاست های نادری روند صحیح را در پیش نداشته است و بدون هیچگونه ارزیابی صحیحی شاهد انتخاب صدها برند برتر بوده ایم.

عضو شورای علمی سازمان جهانی علائم تجاری تصریح کرد: در تلاش هستیم با کمک اعضای کمیته ملی استاندارد  روش صحیح ارزش گذاری برند را مبتنی بر استانداردهای جهانی در کشور تبیین کنیم تا در یک سیستم واحد فرآیند صورت گیرد.

در ادامه جلسه خانم مهندس نصیری نماینده سازمان ملی استاندارد اصول فنی فرآیند استاندارد را برای اعضای کمیته تشریح نمود.


               

Share
تاریخ: ۱۳۹۵/۰۹/۲۲
نظرات: