پنجشنبه ۱۳ بهمن ۱۴۰۱
اینجا هستیدSkip Navigation Links : صفحه نخست : نشست خبری جایزه زنان کارآفرین اتحادیه اروپا به بانوان ایران
نشست خبری جایزه زنان کارآفرین اتحادیه اروپا به بانوان ایران نشست خبری جایزه زنان کارآفرین اتحادیه اروپا به بانوان ایران

برای اولین بار صورت می گیرد؛

اهدای جایزه زنان کارآفرین اتحادیه اروپا به بانوان ایرانی

 

جایزه زنان کارآفرین اتحادیه اروپا برای نخستین بار به بانوان کارآفرین ایرانی اهداء

می شود.

به گزارش دفتر مرکزی نمایندگی EBC*L در ایران، این جایزه برای نخستین بار از سوی برنامه شایستگی مدیریت اتحادیه اروپا به زنان کارآفرین ایرانی اهداء می شود.

دکتر عظیم فضلی پور نماینده اتحادیه اروپا در برنامه شایستگی مدیریت EBC*L در کشورهای فارسی زبان ضمن اعلام این خبر افزود: درپی رفع تحریم ها و توافق    هسته ای ایران، برنامه شایستگی مدیریت اتحادیه اروپا EBC*L تصمیم گرفته است تا برای نخستین بار جایزه زنان کارآفرین را به بانوان ایرانی اعطاء کند.

وی افزود: شاخص هایی همانند کارآفرینی، نوآوری، برندسازی، توسعه صنایع خانگی، توسعه صنایع دستی، مشتری مداری، رعایت محیط زیست و ارزش های انسانی، مسوولیت اجتماعی، ... از جمله مواردی است که در بررسی و اهدای جایزه مورد نظر قرار می گیرد.


دکتر فضلی پور خاطر نشان ساخت: این افراد از میان زنان کارآفرین در تمامی حوزه های فعالیت اقتصادی انتخاب خواهند شد. براساس درخواستی که به اتاق های بازرگانی، وزارت کار و رفاه اجتماعی و سایر نهادهای فعال ارسال می شود، کسانی که واجد این شرایط هستند به دفتر مرکزی EBC*L معرفی می شوند و پس از بررسی های    مرحله ای اسامی نهایی به دفتر مرکزی در اتریش اعلام می گردد.

وی افزود: این مراسم برای نخستین بار به میزبانی شهر پاریس در تاریخ 3 نوامبر      ( 13 آبان ) برگزار می شود و رسانه های مختلف دنیا این مراسم را پوشش خواهند داد.

سخنران اصلی این مراسم ویکتور میهالیچ رییس برنامه شایستگی مدیریت اتحادیه اروپا و همچنین رییس کمیسیون کارآفرینی بانوان اتحادیه اروپا خواهند بود.

فضلی پور تصریح کرد: از میان شرکت های معرفی شده در نهایت 100 شرکت واجد شرایط انتخاب و به مراسم پاریس دعوت خواهند شد.

پایان خبر
              Share
تاریخ: ۱۳۹۵/۰۵/۲۴
ebcl.ir
نظرات: