دوشنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۷
اینجا هستیدSkip Navigation Links : صفحه نخست : اخبار و تازه ها


[آر اس اس] [آرشیو]
گفتگو با دکتر فضلی پور در برنامه دست به دست از شبکه تهران (بخش دوم) گفتگو با دکتر فضلی پور در برنامه دست به دست از شبکه تهران (بخش دوم)
در این گفتگو دکتر فضلی پور به ادامه برنامه قبل و به فرصت های از دست رفته ایران از جمله کشاورزی، منابع طبیعی و گردشگری در بقیه استانهای کشور می پردازند.
تاریخ: ۱۳۹۶/۱۱/۱۷


گفتگو با دکتر فضلی پور در برنامه دست به دست از شبکه تهران (بخش اول) گفتگو با دکتر فضلی پور در برنامه دست به دست از شبکه تهران (بخش اول)
در این گفتگو دکتر فضلی پور به فرصت های از دست رفته ایران از جمله کشاورزی، منابع طبیعی و گردشگری پرداخت.
تاریخ: ۱۳۹۶/۱۱/۱۷


تکذیب حضور در اجلاس سراسری و ملی یکصد برند برتر و ارزش آفرین تکذیب حضور در اجلاس سراسری و ملی یکصد برند برتر و ارزش آفرین
احتراما به استحضار می رسانم "اجلاس سراسری و ملی یکصد برند برتر و ارزش آفرین" که قرار است در روز 23 اسفندماه در مرکز همایش های صداوسیما جمهوری اسلامی ایران برگزار شودفاقد وجاهت قانونی است.
تاریخ: ۱۳۹۶/۰۹/۱۳


چهارمین جشن تقدیر از برند های برتر مراکز تجاری چهارمین جشن تقدیر از برند های برتر مراکز تجاری
سخنرانی دکتر عظیم فضلی پور با موضوع برندسازی مراکز خرید و مجتمع های تجاری کشور-هتل المپیک تهران
تاریخ: ۱۳۹۶/۰۸/۱۳


دیوار برند در ایران کج بالا رفته است دیوار برند در ایران کج بالا رفته است
من سوالم از دولت این است که دولت فقط اسم ببرد در این 40 سال اخیر برای کدام برند ایرانی زحمت کشیده، سرمایه‌گذاری کرده، حمایت کرده، که ما امروز دارای برند باشیم؟ به طور قاطع به شما بگویم ما امروز حتی یک برند بین‌المللی یا جهانی نداریم.
تاریخ: ۱۳۹۶/۰۸/۱۰


گفتگوی دکتر عظیم فضلی پور با ماهنامه تجارت طلایی در مورد ضرورت عضویت ایران در WTO گفتگوی دکتر عظیم فضلی پور با ماهنامه تجارت طلایی در مورد ضرورت عضویت ایران در WTO
ایران ازسال 1995 درخواست عضویت ناظر در این سازمان را ارایه کرده و در 26 مه 2005 به عنوان عضو ناظر سازمان تجارت جهانی پذیرفته شد. اما هنوز راه طولانی برای عضویت فعال در این سازمان پیش رو دارد.
تاریخ: ۱۳۹۶/۰۷/۱۸


برنامه سخنرانی دکتر عظیم فضلی پور در KIshinvex 2017 برنامه سخنرانی دکتر عظیم فضلی پور در KIshinvex 2017
برنامه سخنرانی دکتر عظیم فضلی پور در KIshinvex 2017 پنجشنبه 11 آبان جزیره کیش
تاریخ: ۱۳۹۶/۰۷/۱۲


انتخاب شایسته ی دکتر عظیم فضلی پور، پدر علم برندینگ ایران و مدیرمسئول انتشارات متخصصان بدون مرز انتخاب شایسته ی دکتر عظیم فضلی پور، پدر علم برندینگ ایران و مدیرمسئول انتشارات متخصصان بدون مرز
انتخاب شایسته ی دکتر عظیم فضلی پور، پدر علم برندینگ ایران و مدیرمسئول انتشارات متخصصان بدون مرز، به پاس تألیف و ترجمه¬ی کتاب¬های نوسازی برند، برندسازی شهری، برند سازی شهرهای کوچک و گردشگری، برندسازی حلال و برندسازی یک هفته ایی در چهارمین همایش برندهای برتر.
تاریخ: ۱۳۹۶/۰۷/۰۱


گفتگوی ویژه با دکتر عظیم فضلی پور: برند در فضای تجارت جهانی (ویدئو) گفتگوی ویژه با دکتر عظیم فضلی پور: برند در فضای تجارت جهانی (ویدئو)
گفتگو با دکتر عظیم فضلی پور عضو شورای علمی سازمان جهانی علائم تجاری برند در فضای تجارت جهانی در این گفتگو به مسائل برند ملی،برندسازی در فضای تحریم و برجام،معاهده لیسبون، جایزه شایستگی مدیریت اتحادیه اروپاEBC*L، ارزش گذاری برند، کپی رایت، اشتغال، اقتصاد مقاومتی، تجارت منصفانه و تبریز ۲۰۱۸ پرداخته شده است.
تاریخ: ۱۳۹۶/۰۶/۰۸


مقام بخش خصوصی: شفافیت صورت های مالی در بورس زمینه ساز سوددهی است مقام بخش خصوصی: شفافیت صورت های مالی در بورس زمینه ساز سوددهی است
تهران- ایرنا- رییس کمیسیون معادن و صنایع معدنی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن وکشاورزی ایران تاکید کرد حضور شرکت های ایرانی در بورس ضمن شفاف سازی عملکرد آنها، رشد سوددهی را نیز به دنبال دارد.
تاریخ: ۱۳۹۶/۰۶/۰۷